Beyin Fırtınası Düşünce Kulubü (BFDK) Kuruldu

Beyin Fırtınası Düşünce Kulubü (BFDK) Kuruldu

 “Aklını Kullan” sloganı ile Fikir ve Düşünce dünyasında yeni bir çığır açmayı hedefleyerek yola çıfkan BFDK, ortak insani değerler ekseninde, fikirlerin özgürce ifade edildiği ve farklı düşüncelerin zenginlik ve hakikate giden yolda ışık olduğu ilkesiyle geleceğin aydınlık dünyasını inşa etmeye çalışan gönüllülerden oluşan ekibi ile artık aramızda.

Bir ülkenin ne kadar yer altı ve yer üstü zenginlikleri, kaynakları olursa olsun, yetişmiş, kültürlü ve fikir sahibi insanları olmadığı müddetçe çağdaş uygarlık seviyelerine ulaşması mümkün değildir. Bu yüzdendir ki bir toplumun en önemli zenginliği iyi yetişmiş, düşünen beyinlere sahip nesilleridir.

“Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter!” (Malcolm X) sözü bunu ne güzel anlatır.

BFDK’ya katılan kaliteli, fikri ve vicdanı hür, nitelikli insanlar ile güçlenmeye devam ediyor.

Ali Yılmaz. Emekli Bürokrat (Emniyet müdürü), TEAMDER Onursal Başkanı, Yazar. BFDK Kurucu Başkanı Av. İbrahim Güllü’nün daveti üzerine BFDK saflarına katıldı. BFDK onun katkı ve destekleriyle artık daha da güçlü. Bir Sivil Toplum üstadının daha BFDK’nün saflarında yer alması aydınlık geleceğe olan inancımızı arttırıyor.

BFDK, Türkiye’nin ulusal ve uluslararası arenada karşılaştığı sorunlara çözümler, politikalar ve stratejiler üreterek, küresel güç haline gelmesi için çalışma yapan düşünce kulübü olarak çıktığı yolda emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

0 Paylaşımlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*