Beyni ve Ruhu Uyuyanlar

BEYNİ VE RUHU UYUYANLAR

İnsanın bedeni yorgunluktan bitap düştüğünde uyur. Bedenen uyuyan insan güzel bir uyku ve dinlenme ile bedenen kendine gelir.

Ama ya beyin ve ruh?

Propagandanın en yoğun bir şekilde yaşandığı ve tek kaynaktan beslenen beyinlerin nasıl uyuştuğunu ve dumura uğradığını, ruhun nasıl kirlendiğini görüyoruz. Birde inanmak istediğine inanırsa, menfaati için tüm değerlerinden vazgeçirilmişse; artık o beyin felç ve ruhu ise karanlık olmuştur.

Ona ne anlatırsanız anlatın. Hakikati ayan beyan da gösterseniz, beyin ve ruhları köreldiğinden ve nefisleri de buna imkan vermediğinden dönüşü olmayan yoldan dönemezler artık. Kalp ve ruh katılaşmış, akılları ifsat olmuş, gözleri manaya körelmiş ham ruhların artık tedavisi de mümkün olmayacaktır. Çünkü düşmüş/düşürülmüş oldukları yerden çıkmaları için akıllarını kullanmaları gerekir ki, bu artık onlar için çok zor bir ihtimaldir.

Kullanılmaya elverişli beyin ve ruha sahip, beyni ve ruhu uyuyanlar için önüne konulanı yemekten, söylenen sözü tekrarlamaktan ve istenileni yerine getirmekten başka hiçbir çareleri kalmamıştır. Alabildiğine uyumaya alışmış bu ham güruha vatan hainini kahraman, kahramanı vatan haini, dinsizi dindar, dindarı dinsiz vb diye rahatlıkla yutturabilirsiniz.

Beyni ve ruhu uyuyanlar için en acı durum ise ölmeden mezara girmeleridir.

0 Paylaşımlar

6 geri izleme / bildirim

  1. Beyni ve Ruhu Uyuyanlar - TÜKONFED
  2. Beyni ve Ruhu Uyuyanlar – TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ FEDERASYONU
  3. Beyni ve Ruhu Uyuyanlar – VERGİ SORUNLARI DERNEĞİ
  4. Beyni ve Ruhu Uyuyanlar – SİVİL TOPLUM ve DİYALOG MERKEZİ
  5. Beyni ve Ruhu Uyuyanlar – Sivil Toplum Federasyonu
  6. Beyni ve Ruhu Uyuyanlar – ASİYED-APARTMAN SİTE YÖNETİCİLERİ VE SAKİNLERİ DERNEĞİ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*